početna

arhiva

MESA I ROKO DRŽAVNI PRVACI

Nove dvije titule državnih prvaka za BBK „Orlov krug“. Na državnom prvenstvu u maratonu održanom u Pakracu, Ivica Mesarić i Roko Fržop okitili su se zlatnim medaljama. Mesarić je na 70 kilometara dugoj stazi sa čak 2300 metara visinske razlike uvjerljivo slavio u klasi veterana A, dok je Roko pomeo konkurenciju na manjem krugu od 35 kilometara. Ne samo da je osvojio prvo mjesto u svojoj kategoriji kadeta, već je ostvario i ukupnu pobjedu, ostavivši iza sebe i sve juniore, veterane B i rekreativce. U kategoriji elite Carlo Petković osvojio je šesto mjesto. U kategoriji Master A Antonio Barišić osvojio je peto, Đenis Čanjevac šesto, a Bepo Poljičak osamnaesto mjesto. Tomislav Barešić u klasi sport bio je šesti, a Joško Fržop u veteranima B osvojio je deveto mjesto. Jurica Rakić rekreativcima i Ante Saratlija u veteranima C osvojili su četvrto mjesto. Josip Toljan zauzeo je jedanaesto mjesto među rekreativcima.