početna

arhiva

ŠEST POSTOLJA ZA ORLOV KRUG
Sa pete utrke Kupa Hrvatske u cross countryu članovi BBK „Orlov krug“ vraćaju se sa čak 6 osvojenih postolja. Roko Fržop u kategoriji početnika do 15 godina i Ante Saratlija među veteranima C osvojili su prva mjesta u svojim kategorijama. U jakoj međunarodnoj konkurenciji djevojaka, Tanja Barišić osvojila je 6 mjesto, drugo u poretku za hrvatski kup. Među veteranima A Đenis Čanjevac osvojio je peto mjesto, dok je Kristijan Grabić bio 10. Joško Fržop osvojio je četvrto mjesto među veteranima B. U kategoriji sport Carlo Petković osvojio je drugo mjesto, dok su u istoj kategoriji Tomislav Barešić i Marko Čobanov osvojili šesto, odnosno sedmo mjesto. Među rekreativcima Jurica Rakić osvojio je prvo, a Ante Antić osvojio je treće mjesto. U konkurenciji klubova "Orlov krug" zauzeo je četvrto mjesto u poretku za Hrvatski Kup.