početna

arhiva

ROKO PRVI U SAMOBORU, TONKO NA HVARU
Roko Fržop nastavio je svoju dominaciju u kategoriji početnika do 15 godina u cross country Kupu Hrvatske. Na iznimno jakoj utrci u Samoboru Roko je osvojio prvo mjesto u poretku hrvatskih vozača, dok je ukupno zauzeo 6.mjesto u kategoriji. U kategoriji žena Tanja Barišić također je bila najbolje plasirana hrvatska vozačica zauzevši 10.mjesto u kategoriji. Među veteranima A Đenis Čanjevac osvojio je 10.mjesto u kategoriji, peto od hrvatskih natjecatelja, dok je Joško Fržop bio 11. master B, peti od domaćih vozača.
Istog dana na Hvaru je održana utrka Biciklom kroz baštinu. Član BBK Orlov krug Tonko Juras obranio je naslov prošlogodišnjeg pobjednika i slavio s 20 sekundi prednosti ispred skupine vozača u kojoj su njegovi klupski kolege Antonio Barišić i Karlo Crvarić podijelili treće mjesto.