početna

arhiva

USPJESI NA DVA FRONTA!
Pauzu u Kupu Hrvatske članovi BBK "Orlov krug" iskoristili su za nastup na dvjema utrkama. Mlađi članovi kluba odlučili su se za nastup na cross country kronometru Musapstan u organizaciji BK Macaklin iz Zadra. Kući se vraćaju sa četiri medalje. Tomislav Barešić pobijedio je u klasi sport a Tonko Čičin u kategoriji kadeta. Početnik Roko Fržop nastupio je u kategoriji kadeta i zauzeo treće mjesto, kao i Joško Fržop među veteranima.
Ostali članovi kluba odlučili su se za nastup na rekreativnom maratonu Plitvice. Antonio Barišić zauzeo je drugo mjesto u poretku vozača na ruti od 50 km, dok je na ruti od 70km, najuspješniji naš član bio Marko Fržop na sedmom mjestu. Nikola Knežević bio je osmi, Bojan Karanović deseti, a Karlo Crvarić trinaesti. Ante Saratlija zauzeo je 4. mjesto u kategoriji vozača preko 45 godina, dok su se Đenis Čanjevac i Josip Pelajić odlučili za rekreativnu vožnju, razgledavanje šuma i potoka, te pomaganje biciklisticama u nevolji.