poŔetna

arhiva


 










┼áOPIĆ NAJBR┼ŻI NA VRANI!
REZULTATI SPORT (5 KRUGOVA)
1. 37 Luka ┼áopić BBK Orlov Krug 01:01:06
2. 39 Tonko Juras BBK Orlov Krug 01:01:31
3. 43 Marko Fr┼żop BBK Orlov Krug 01:03:00
4. 12 D┼żenis Čanjevac BBK Orlov Krug 01:07:39
5. 15 Jo┼íko Fr┼żop BBK Orlov Krug 01:08:49
6. 40 Marin Pejdo Bk Zadar 01:09:19
7. 28 Nikola Kne┼żević BBK Orlov Krug 01:09:28
8. 7 Antonio Bari┼íić BBK Orlov Krug 01:14:22
9. 31 Teo Baus Bk Makarska -1
10. 2 Nenad Okma┼żić Bk Makarska -1
11. 8 Ante Saratlija BBK Orlov Krug -1
12. 35 ┼áimić Marin Bk Makarska -1
13. 20 Okanović Alan Bk Bihač 74 -1
14. 45 Stipe Dulibić BBK Orlov Krug -1(01:26:25)
15. 34 Mateljak Zvonko Bk Makarska -1
16. 30 Karlo Crvarić BBK Orlov Krug DNF

REZULTATI REKREACIJA (2 KRUGA)

1. 118 Tonko Čičin-┼áain BBK Orlov Krug 28:20
2. 125 Jure ┼ákiljić Pako┼ítane 28:26
3. 157 Vjekoslav Juričin Pako┼ítane 28:59
4. 140 Marin Zorica Biograd 29:49
5. 130 Čehajić Amar Bk Bihač 74 30:10
6. 147 Roko Fr┼żop BBK Orlov Krug 30:20
7. 144 ┼Żaja Dragomir Bk Primi┼íten 31:15
8. 123 Danijel Filić Bk Macaklin 31:24
9. 148 Josip Pelajić BBK Orlov Krug 31:44
10. 137 ┼ápinjača Ivan ┼áibenik 31:49
11. 149 Dino Belaku┼íić ┼áibenik 32:02
12. 122 Toni Šestan Bk Macaklin 32:03
13. 131 Sa┼ía Turčić Bk Bihač 74 33:13
14. 150 Lorenzo Marenzi Bk Fortica 33:17
15. 139 Danijel Nevistić Biograd 33:33
16. 145 Zvonimir Benčik Bk Zadar 33:35
17. 145 ┼Żeljko Krajcar Biograd 33:35
18. 129 Ante Antić BBK Orlov Krug 33:49
19. 141 Marko Radalj Bk Makarska 34:47
20. 136 Ante Bogdan Bk Primošten 34:54
21. 153 Sa┼ía Nikić Mtb Paros Stari Grad 34:55
22. 152 Bo┼żić Mirko Mtb Paros Stari Grad 34:56
23. 134 Dario Rosan Pakoštane 35:52
24. 155 Marin Fantina Biograd 35:53
25. 106 Joško Jurin Pakoštane 35:54
26. 121 Ivan Govorčin Bk Macaklin 37:00
27- 138 Stanislav Pavlaković ┼áibenik 37:17
28. 151 Frane Rajčić ┼áibenik 38:09
29. 132 Dino Maksan Pakoštane 38:17
30. 108 Bla┼ż Ni┼żić Bk Primo┼íten 38:44
31. 100 Luka Okma┼żić Bk Makarska 40:17
32. 101 Ivan Okma┼żić Bk Makarska 42:01
33. 111 Daniel Dujmović Bk Primo┼íten 43:51
34. 143 Tomislav Ukić Bk Macaklin 43:34
35. 104 Iva Okma┼żić Bk Makarska 51:49
36. 156 Davor Begić Biograd DNF
37. 105 Jurica Fuškin Bk Primošten DNF
38. 142 Romeo Fantina Bk Macaklin DNF


ab @ 03. 03. 2013.
0 komentar(a)

Ime:
E-mail: (optional)
  smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Zaboravi me
M DESIGN STUDIO    ę Copyright 2004-2005 BBK Orlov krug