poetna

arhiva

NOVE MEDALJE NA PSUNJU!
Najmlađi članovi BBK "Orlov krug" nastavljaju s odličnim rezultatima. Na B utrci Kupa Hrvatske održanoj na Psunju, naši početnici ponovo su bili uspješni. Roko Fržop u kategoriji do 13 godina osvojio je prvo, a Francesco Cukrov u kategoriji početnika do 15 godina drugo mjesto. Odličan je bio i Đenis Čanjevac koji je uvjerljivo slavio u kategoriji rekreativaca. Peta mjesta osvojili su Tonko Čičin Šain među kadetima i Tomislav Barešić u klasi sport, a Joško Fržop bio je šesti master B.
Svim prijateljima kluba i vozačima koji su sudjelovali na našoj utrci u Vodicama mala obavijest: kratak video sa ovogodišnje utrke kao i reportažu emitiranu na sportskoj televiziji možete odsad pogledati na youtubeu. Dovoljno je utipkati Orlov krug 2012.