poetna

arhiva

MARKU TERRA MAGICA!
Marko Fržop osvojio je trodnevni maraton Istra terra magica u svojoj kategoriji! Marko je slavio u dvije od tri odvožene etape, što mu je uz još jedno treće mjesto bilo dovoljno za slavlje u klasi Master A. Posebno se istaknuo drugog dana, kada je na 67 km dugoj etapi pobjegao konkurenciji za više od 10 minuta i praktički osigurao ukupnu pobjedu. Druga etapa bodovala se i za Kup Hrvatske u maratonu, pa je Fržop sada vodeći u oba kupa: cross countryu i maratonu. Na Terri je nastupio i TOnko Čičin-Šain koji je nakon odličnog trećeg mjesta u prvoj etapi, u drugoj nažalost morao odustati zbog kvara. Na maratonu za Kup Hrvatske nastupilo je još četvero vozača Orlovog kruga. Luka Šopić unatoč bušenju gume bio je četvrti elite, Tomislav Barešić osmi u klasi sport, Antonio Barišić 13.master A, i Mario Ilinčić 22.rekreativac.