poetna

arhiva

PET MEDALJA U CRIKVENICI!
Sa kup utrke u Crikvenici članovi BBK „Orlov krug „ vratili su se s novih pet medalja. Ivica Mesarić nastavio je svoju dominaciju u klasi Master A, slavio je i u trećoj utrci Kupa Hrvatske zaredom. U klasi početnika do 13 godina Roko Fržop osvojio je prvo mjesto, kao i Tonko Čičin Šain u kategoriji početnika do 15 godina. Joško Fržop osvojio je drugo mjesto u kategoriji master B, dok je Đenis Čanjevac osvojio treće mjesto među rekreativcima. U najjačoj klasi Elite, Luka Šopić bio je četrnaesti. Nastupili su još i Tonko Juras (5.master A), Antonio Barišić (14.master A), Dario Radošević (8. sport) Ivan Cukrov (15. sport), Alan Antulov (6.rekreativac), Mario Ilinčić (7.rekreativac), Antonio Erceg (11.sport), te Lovre Mihić i Marko Fržop (puknuta guma).