poetna

arhiva

ŠEST POSTOLJA NA DOMAĆEM TERENU!
Odradili smo i 13. MTB utrku Croatia open u Vodicama! Uspješna je bila i organizacijski i natjecateljski. U konkurenciji 149 vozača iz Hrvatske, Slovenije i Poljske, članovi BBK „Orlov krug“ osvojili su čak 6 medalja i zauzeli drugo mjesto u ukupnom poretku klubova.
U najjačoj klasi Elite naš član Luka Šopić osvojio je peto mjesto, treće u poretku hrvatskih vozača. U kategoriji Master A, Ivica Mesarić osvojio je prvo mjesto, baš kao i Joško Fržop u kategoriji Master B. Druga mjesta osvojili su Roko Fržop u kategoriji početnika do 13 godina, Tonko Čičin Šain među početnicima do 15 godina, te Branko Milković među rekreativcima. Nikola Tintor bio je treći u kategoriji sport. U kategoriji master A Marko Fržop zauzeo je četvrto, Tonko Juras peto, a Antonio Barišić 14. mjesto. Antonio Crnica osvojio je 10.mjesto među juniorima. U kategoriji sport Dario Radošević bio je šesti, a Ivan Cukrov deseti. Među rekreativcima Đenis Čanjevac osvojio je šesto, a Mario Ilinčić osmo mjesto. Kompletne rezultate možete pogledati ovdje.