poetna

arhiva

MARATON VRANSKO JEZERO
Članovi BBK „Orlov krug“ bili su najbrojniji na maratonu „Vransko jezero“ održanom na Uskrsni ponedjeljak. Ovaj rekreativni maraton u dužini od 42 kilometra ove je godine okupio rekordnih 105 natjecatelja, a članovi našeg kluba postigli su zapažene rezultate. U kategoriji sport Marko Fržop zauzeo je četvrto mjesto sa 49 sekundi zaostatka za pobjednikom, slovencem Matjažem Budinom. Luka Šopić bio je peti, Tonko Juras sedmi, Joško Fržop osmi, a Antonio Barišić deseti. Među rekreativcima Đenis Čanjevac osvojio je treće mjesto zaostavši za pobjednikom, Viktorom Lencem iz Rijeke 2 minute i 55 sekundi. Lovre Mihić osvojio je šesto, a Branko Milković sedmo mjesto. Vrijedi istaknuti i nastup Ive Birin koja je bila najbrža djevojka na utrci, te mladih nada Tonka Čičin Šaina i Roka Fržopa, koji su iza sebe ostavili brojne starije i iskusnije vozače.