poèetna

arhiva

SEZONA POČELA ŽETVOM MEDALJA!
Nova brdsko biciklistička sezona za BBK Orlov krug počela je i viÅ¡e nego sjajno! Na prvoj utrci sezone u Ronjgima članovi naÅ¡eg kluba osvojili su čak 7 medalja! JoÅ¡ko Fržop u kategoriji master B i Tonko Čičin Å ain u kategoriji početnika do 15 godina osvojili su prva mjesta. Roko Fržop u kategoriji početnika do 13 godina osvojio je drugo mjesto. Bronce su u svojim kategorijiama osvojili i Tonko Juras u klasi master, Jakov Lopatny u klasi sport, Lovre Mihić među kadetima i Đenis Čanjevac u rekreativcima. Ne smijemo zaboraviti ni odličan nastup i četvrto mjesto Luke Å opića u prvom nastupu u klasi Elite, te peto mjesto Darija RadoÅ¡evića u sportu.

UspjeÅ¡ni smo bili i na drugim natjecanjima, sa cestovne etapne utrke „Nagrada Istraturista“ održane u Umagu, Ivica Mesarić vratio se sa brončanom i zlatnom medaljom. Ivica se u iznimno jakoj konkurenciji slovenskih vozača, u kategorij master A dva puta penjao na pobjedničko postolje. Odlične vijesti stižu i iz Italije; Marko Fržop na međunarodnom MTB Marathonu u Spilimbergu osvojio je fantastično treće mjesto u kategoriji master A,u konkurenciji viÅ¡e od 250 vozača. Devet medalja osvojenih na tri različite utrke u samo jedan dan, sjajan su nagovjeÅ¡taj nove sezone i 13. po redu MTB Croatia Cupa koji će se 8.svibnja održati u Vodicama.