poèetna

arhiva

PARENZANA!
Što se rezultata tiče. To je izgledalo ovako.
U kategoriji juniora Filip Srdarev osvojio je odlično treće mjesto, na Parenzani, dok mu je u prva dva dana bronca utekla za 20 sekundi. U klasi Master Ivica Mesarić osvojio je deveto mjesto na Parenzani, a „Tartufe“ je završio kao šestoplasirani master. Tonko Juras u klasi Elite bio šesnaesti, na Parenzani. Antonio Barišić bio je sedamnaesti u klasi master 1, dok je prva dva dana okončao na 12 mjestu. Nakon čak tri bušenja prvog dana Joško Fržop je na Parenzani dohvatio 18 mjesto, a Ante Saratlija je bio 22. U klasi sport 1 Marko Čobanov ciljem je prošao kao 22. dok je Jakov Lopatni bio 45. Prva dva dana Čobanov je završio kao deseti, a Lopatni kao 16 sport 1. Nakon trećeg mjesta na „tartufima“ Đenis Čanjevac bio je deseti u klasi sport 2 na Parenzani, dok je Josip Pelajić zauzeo 20 mjesto. Posebno veseli povratak Marka Fržopa, koji je u klasi Hobby turist zauzeo 48 mjesto.