« Natrag

MESARIĆ NAJBRŽI NA VRANI
Ivica Mesarić, član BBK „Orlov krug“ pobjednik je četvrtog izdanja maratona Vransko jezero, koje je u ponedjeljak održano u Pakoštanima. U konkurenciji čak 167 vozača iz cijele Hrvatske Mesarić je slavio s vremenom 1:02:35 i postavio novi rekord 34,5 km duge staze oko Vranskog jezera. Drugo mjesto zauzeo je član „Orlovog kruga“ Tonko Juras koji je ciljem prošao 16 sekundi iza pobjednika. Treće mjesto u klasi sport osvojio je Marko Fržop iz BK „Biker“. Kod rekreativaca najbrži je bio David Jabuka iz BK „Kamena“ Tribunj, drugi je bio Belgijanac Jorgen Huybrechts, dok je treće mjesto osvojio Jurica Fuštin iz BK „Primošten“. Kompletni rezultati su u nastavku.

MARATON VRANSKO JEZERO 2014

REZULTATI SPORT

RB STARTNI BROJ IME I PREZIME VRIJEME KLUB

1 13 IVICA MESARIĆ 1:02:35 BBK ORLOV KRUG
2 57 TONKO JURAS 1:02:51 BBK ORLOV KRUG
3 45 MARKO FRŽOP 1:04:24 BK BIKER
4 34 MILAN MESIĆ 1:04:37 BK OPATIJA
5 39 MARIN PEJDO 1:05:13 BK ZADAR
6 11 ANTONIO BARIŠIĆ 1:06:03 BBK ORLOV KRUG
7 64 KARLO CRVARIĆ 1:07.05 BBK ORLOV KRUG
8 62 TOMISLAV BAREŠIĆ 1:07:10 BBK ORLOV KRUG
9 28 TEO BEUS 1:10:23 BK MAKARSKA
10 19 NIKOLA KNEŽEVIĆ 1:10:24 BBK ORLOV KRUG
11 30 MILIVOJ BERAČ 1:11:31 BK FORTICA
12 61 DANJEL FILIĆ 1:13:22 BK MACAKLIN
13 26 JOŠKO VRLJIČAK 1:13:22 BBK ORLOV KRUG
14 32 KRISTIJAN GRABIĆ 1:14:49 BBK ORLOV KRUG
15 48 JURAJ UGRINIĆ 1:15:52 BK ZADAR
16 12 DŽENIS ČANJEVAC 1:16:02 BBK ORLOV KRUG
17 43 MARKO ČOBANOV 1:16.53 BBK ORLOV KRUG
18 2 TANJA BARIŠIĆ 1:23:15 BBK ORLOV KRUG
19 59 DRAGOMIR ŽAJA 1:23:53 BK PRIMOŠTEN
20 40 ŠTEFAN DIMIĆ DNF ŠIBENIK


MARATON VRANSKO JEZERO 2014

REZULTATI REKREACIJA

RB STARTNI BROJ IME I PREZIME VRIJEME KLUB

1 225 DAVID JABUKA 1:04:17 BK KAMENA TRIBUNJ
2 185 JORGEN HUYBRECHTS 1:05:24 BELGIJA
3 139 JURICA FUŠTIN 1:07:17 BK PRIMOŠTEN
4 209 VJEKOSLAV JURIĆIN 1:07:18 PAKOŠTANE
5 175 BOJAN KARANOVIĆ 1:07:22 BK FAUST VRANČIĆ
6 207 IVAN CVITKOVIĆ 1:07:24 BU VLAJI SINJ
7 157 JURICA ŠKILJIĆ 1:07.31 PAKOŠTANE
8 101 ROKO FRŽOP 1:07:57 BBK ORLOV KRUG
9 137 JOHNNIE KAZIJA 1:08:18 PAKOŠTANE
10 168 JOSIP PELAJIĆ 1:10:09 BBK ORLOV KRUG
11 123 JURICA RAKIĆ 1:10:21 VODICE
12 182 DAMIR ŠARIĆ 1:10:25 BK FAUST VRANČIĆ
13 266 MARIN ZORICA 1:11:52 BIOGRAD
14 134 DARIO RADOŠEVIĆ 1:12:34 BBK ORLOV KRUG
15 257 BRANIMIR KRTALIĆ 1:13:00 BK FAUST VRANČIĆ
16 143 ANTE BOGDAN 1:13:01 BK PRIMOŠTEN
17 200 DRAGAN JELINČIĆ 1:13:03 BU VLAJI SINJ
18 197 VIKTOR BUBIĆ 1:13.31 SOLIN
19 210 ŽELJKO HULJEV 1:13:39 BK FAUST VRANČIĆ
20 287 NIKO BELAK 1:14.03 ŠIBENIK
21 211 ANTE MARIĆ 1:14.28 BK FAUST VRANČIĆ
22 280 ANTE GELINEO 1:15:20 BK PEDALA ŠIBENIK
23 245 ZVONIMIR BENČIK 1:15:28 BK ZADAR
24 171 DAMIR SENERČIĆ 1:16:31 VODICE
25 150 BLAŽ NIŽIĆ 1:16:48 BK PRIMOŠTEN
26 184 HRVOJE PETRIČEVIĆ 1:17:08 BK FAUST VRANČIĆ
27 284 MARINO GOLEŠ 1:17:28 SPLIT
28 256 JOSIP GRGURICA 1:17:29 BK FAUST VRANČIĆ
29 145 JOŠKO JURIN 1:18:16 BK PRIMOŠTEN
30 140 MATE RAJČIĆ 1:18:25 ŠIBENIK
31 108 IVAN RADAKOVIĆ 1:18:31 PLITVICE
32 111 EDI PERVAN 1:18.50 VODICE
33 173 STANISLAV PAVLAKOVIĆ 1:18.56 ŠIBENIK
34 188 IVAN PUTNIK 1:19:42 TROGIR
35 255 JOVICA ŠORGIĆ 1:19:47 SKRADIN
36 271 DAVOR ŠARIĆ 1:20:03 BK PEDALA
37 251 DANE ČORIĆ 1.20:18 BK FORTICA
38 181 MAJA ENA LJUBA 1:20:34 BK FAUST VRANČIĆ
39 105 OLIVER JURIČIN 1:20:35 PAKOŠTANE
40 180 ANTONIO ERCEG 1:20:40 BK FAUST VRANČIĆ
41 253 ANTE ANIĆ 1.20:53 ŠIBENIK
42 179 IVICA ZENIĆ 1:20:56 BK FAUST VRANČIĆ
43 286 VEDRAN REBAC 1.21.00 ŠIBENIK
44 278 IVICA VRANKOVIĆ 1:21:04 BK PEDALA ŠIBENIK
45 148 STJEPAN PEJIĆ 1:21:45 BK MAKARSKA
46 219 NEVEN PAVIĆ 1:21:54 BK ZADAR
47 201 MLADEN KARLOVČEC 1:21:55 BK MACAKLIN
48 269 FILIP SINOVČIĆ 1:22:28 BK TIMUN
49 149 MARKO RADALJ 1:23:15 BK MAKARSKA
50 121 HRVOJE KOLOVRAT 1:23:39 VODICE
51 223 MAJA PERINVIĆ 1:23:52 BK ZADAR
52 144 IVICA BABAČIĆ 1:24:03 BK PRIMOŠTEN
53 265 FILIP RIMAC 1:24:47 BIOGRAD
54 169 TOMISLAV IVAS 1:24:56 BBK ORLOV KRUG
55 195 NEVEN DOKOZA 1:24:59 BK ZADAR
56 239 NENAD PAVASOVIĆ 1:25:06 ŠIBENIK
57 212 MARIN KOLEGA 1:25:10 ZADAR
58 240 IVAN MARIN 1:25:12 BK TIMUN
59 243 IVICA MARIĆ 1:25:13 BK TIMUN
60 104 ANTONIO JURIČIN JURLINA 1:25:16 PAKOŠTANE
61 202 ROKO HRAŠČANEC 1:25:22 BK MACAKLIN
62 277 SEAD ROŽAJEC 1:25:24 BK PEDALA ŠIBENIK
63 146 JAKOV LOPATNI 1:25:29 BBK ORLOV KRUG
64 252 ZVONIMIR GORETA 1:25:37 BK TIMUN
65 118 VELJKO MAGDALENIĆ 1:26:28 ZAGREB
66 276 DINO BELAKUŠIĆ 1:26:43 BK PEDALA ŠIBENIK
67 125 ANTONIO IVAS 1:26:49 VODICE
68 244 IVAN KURTOV 1:27:41 PAKOŠTANE
69 231 MATE MILETIĆ 1:27:57 BK AKS STANKOVCI
70 285 PETAR AMIĐIĆ 1:28:21 BK TIMUN
71 283 VLADIMIR BUDIM 1:28:48 UB GRAČAC
72 249 MIRO JAMAN 1:29:18 BENKOVAC
73 222 JOSIPA ŠINTIĆ 1:29:47 BK ZADAR
74 246 RENATO MAJIĆ 1:29:48 BENKOVAC
75 282 DANIJEL TOT 1:30:16 UB GRAČAC
76 191 NEBOJIŠA BAKULA 1:30:36 BK ZADAR
77 248 MARIJAN BAČIĆ 1:30:37 BENKOVAC
78 153 ZLATKO SPAHIJA 1:30:42 BRODARICA
79 151 DANIJEL DUJMOVIĆ 1:31:11 BK PRIMOŠTEN
80 259 MELVIN BAREŠIĆ 1:31:20 DRAGE
81 235 IVAN DUBRAVICA 1:31:21 BK AKS STANKOVCI
82 270 BORIS MAĐOR 1:31:25 BK PEDALA
83 262 ANĐELO EŠKINJA 1:31:26 BK PEDALA
84 160 MARIJA FANTINA 1:31:38 ZADAR
85 177 ANA STANČIĆ 1:31:43 BK FAUST VRANČIĆ
86 267 GORAN JAKOVLJEVIĆ 1:32:32 ŠIBENIK
87 241 MILE MATIĆ 1:32:37 ŠIBENIK
88 183 ROBERT NAĐ 1:32:38 BK FAUST VRANČIĆ
89 708 MARTINA PERČIĆ 1:32:39 BK MACAKLIN
90 258 MIŠEL KRPETA 1:33:41 PAKOŠTANE
91 214 LUKA JAKOVLJEVIĆ 1:34:18 ZADAR
92 279 MATE GRGAS BILE 1:34:57 BK PEDALA ŠIBENIK
93 242 JOŠKO KRIČKA 1:34:58 ŠIBENIK
94 198 MARIJO TRIPOVIĆ 1:35:27 KAŠTEL SUČURAC
95 158 GORAN PERICA 1:36:20 ŠIBENIK
96 206 IVAN BRČIĆ 1:36:24 ZADAR
97 136 IVAN URSIĆ 1:36:31 BK MAKARSKA
98 106 ANTE MIOČEV 1:37:38 PAKOŠTANE
99 141 MARKO BIRKIĆ 1:37:55 VRANA
100 162 VJEKO FANTINA 1:38:03 ZADAR
101 161 ROMEO FANTINA 1:38:03 ZADAR
102 132 DANIJEL STORIĆ 1:38:05 ČISTA VELIKA
103 155 IGOR SPAHIJA 1:38:07 BRODARICA
104 156 GORAN VUČENOVIĆ 1:38:08 BRODARICA
105 635 ŽELJKO NIŽIĆ 1:38:09 BK PRIMOŠTEN
106 237 TOMISLAV BILAĆ 1:38:52 BK AKS STANKOVCI
107 288 BOŽIDAR VLADOVIĆ 1:39:47 ZADAR
108 227 DARIO ORLOVIĆ 1:40:07 BK AKS STANKOVCI
109 263 ANĐELA HULJEV 1:44:43 BK PRIMOŠTEN
11O 196 IVICA KLISOVIĆ 1:44:44 ŠIBENIK
111 131 MARINERO IVAS 1:46:26 VODICE
112 138 SLAVEN KOLANOVIĆ 1:46:26 BK PRIMOŠTEN
113 1OO DAMIR FILIPOVIĆ 1.46.59 BK TIMUN
114 260 KREŠIMIR BILIĆ 1:48:00 ŠIBENIK
115 186 KARLO ŠARIN 1:48:28 PAKOŠTANE
116 274 BOŠKO MATKOVIĆ 1:48:42 BK TIMUN
117 224 TEA ŠINTIĆ 1:49:50 BK ZADAR
118 226 VJEKOSLAV BAŠIĆ 1:50:26 PAŠMAN DOBROPOLJCI
119 164 ŠINKICA IVAS 1:51:26 VODICE
120 163 ANTE ANTIĆ 1:51:26 BBK ORLOV KRUG
121 229 SILVIJA ORLOVIĆ 1:52:42 BK AKS STANKOVCI
122 261 JOSO TROSKOT 1:52:49 ŠIBENIK
123 238 GRGO FRANIN 1:54:05 BK AKS STANKOVCI
124 236 IVAN MORIĆ 1:54:08 BK AKS STANKOVCI
125 232 MARKO PEŠUT 1:58:19 BK AKS STANKOVCI
126 275 SNJEŽANA MATKOVIĆ 2:00:03 BK TIMUN
127 221 LUCIJA KEVIĆ 2:01:05 BK ZADAR
128 218 DENIS ŠINTIĆ 2:01:06 BK ZADAR
128 254 HERMAN FLOIGL 2:01:12 SKRADIN
129 234 ANITA BOGDANOVIĆ 2:01:13 BK AKS STANKOVCI
130 165 IVONA ŠKILJIĆ 2:02:53 PAKOŠTANE
131 166 JELENA BAREŠIĆ 2:02:53 PAKOŠTANE
132 189 DENIS ČALA 2:04:49 ŠIBENIK
133 233 KRISTIJAN MILETIĆ 2:08:16 BK AKS STANKOVCI
134 290 VINKO ŽIŽIĆ 2:11:50 BK TIMUN
135 176 MARIO LOVAKOVIĆ 2:13:35 BK TIMUN
136 147 BRUNO LUGOVIĆ 2:15:22 BK PRIMOŠTEN
137 272 ANE GREGOV 2:15:40 BK TIMUN
138 281 IVANA RADONIĆ 2:15:40 BK TIMUN
139 289 KIJARA MIOČEV DNF PAKOŠTANE
140 273 IVAN LOLIĆ DNF BK TIMUN
141 268 IVAN ČUDINA DNF PAKOŠTANE
142 264 FILIP BOLANČA DNF BK PRIMOŠTEN
143 250 LORENCO MARENZI DNF BK FORTICA
144 174 KREŠIMIR PALINIĆ DNF BK FAUST VRANČIĆ
145 142 IVAN STRIGULJICA DNF VRANA
146 247 ROBERT ŠKARA DNF ŠKABRNJA
147
ab @ 22. 04. 2014.
 

« Natrag



M DESIGN STUDIO    © Copyright 2004-2011 BBK Orlov krug