« Natrag

MESA NAJBRŽI NA VRANI!
Ivica Mesarić član BBK "Orlov krug" pobjednik je četvrtog izdanja maratona Vransko jezero. Mesarić je bio najbrži u završnom sprintu petorice vozača ispred Saše Vidovića iz BK Keindl sport i Jurja Ugrinića iz BK Rijeka. Četvrto i peto mjesto također su osvojili članovi BBK Orlov krug, Marko Fržop i Tonko Juras.
Najbrži rekreativac bio je Marin Pejdo iz BK Zadar, a drugo i treće mjesto osvojila su još dvojica "orlova", Tomislav Barešić i Bojan Karanović.
Na maratonu je nastupilo 133 biciklista iz cijele Hrvatske. Rezultati su u nastavku.


Redni
broj Startni
broj Ime i prezime Klub Vrijeme
1. 37 Ivica Mesarić BBK Orlov Krug 01:04:16
2. 60 Saša Vidović BK Keindl Sport 01:04:16
3. 57 Juraj Ugrinić BK Rijeka 01:04:17
4. 39 Marko Fržop BBK Orlov Krug 01:04:17
5. 40 Tonko Juras BBK Orlov Krug 01:04:18
6. 2 Antonio Barišić BBK Orlov Krug 01:06:32
7. 15 Dženis Čanjevac BBK Orlov Krug 01:07:46
8. 28 Nikola Knežević BBK Orlov Krug 01:07:56
9. 8 Karlo Crvarić BBK Orlov Krug 01:10:24
10. 59 Luka Šopić BBK Orlov Krug 01:10:51
11. 30 Joško Vrljičak BBK Orlov Krug 01:11:05
12. 45 Ante Saratlija BBK Orlov Krug 01:11:32
13. 51 Kristijan Jovič BK Zadar 01:11:50
14. 34 Filić Daniel BK Macaklin 01:14:30
15. 31 Kuhar Riccardo BK Marjan 01:14:50
16. 35 Toni Šestan BK Macaklin 01:24:59
17. 48 Nebojša Bakula BK Zadar 01:32:33
Rezultati: SPORT
Maraton Vransko Jezero
21.04.2013

Redni
broj Startni
broj Ime i prezime Klub Vrijeme
1. 243 Marin Pejdo BK Zadar 01:06:42
2. 195 Tomislav Barešić BBK Orlov Krug 01:07:45
3. 139 Bojan Karanović BBK Orlov Krug 01:07:48
4. 108 Vjekoslav Juričin Pakoštane 01:09:11
5. 106 Johnnie Kazija Pakoštane 01:09:16
6. 203 Tomislav Vukadin BK Dugo Selo 01:10:54
7. 136 Josip Pelajić BBK Orlov Krug 01:11:14
8. 216 Marin Zorica BK Krkan 01:11:15
9. 244 Zvonimir Benčik BK Zadar 01:12:23
10. 141 Ivan Špinjača Šibenik 01:13:10
11. 105 Roko Fržop BBK Orlov Krug 01:13:18
12. 186 Kosta Teofilov BK Zadar 01:13:53
13. 163 Jure Škiljić Pakoštane 01:13:55
14. 229 Dario Radošević BBK Orlov Krug 01:14:01
15. 238 Huljev Željko BK Faust Vrančić 01:14:32
16. 211 Dragomir Žaja BK Primošten 01:14:49
17. 245 Milivoj Berač Šibenik 01:14:53
18. 230 Antonio Erceg BK Faust Vrančić 01:15:18
Rezultati: REKREACIJA
Maraton Vransko Jezero
21.04.2013


19. 204 Ivan Robić BK Dugo Selo 01:15:26
20. 249 Sabalić Pavao BK Grobnik 01:15:33
21. 157 Jurica Fuštin BK Primošten 01:15:40
22. 231 Jakov Lopatni BBK Orlov Krug 01:15:42
23. 183 Marko Radalj Makarska 01:16:51
24. 123 Šime Gojanović Šibenik 01:16:57
25. 220 Željko Krajcar BK Krkan 01:17:13
26. 233 Ante Antić BBK Orlov Krug 01:18:25
27. 166 Ante Bogdan Primošten 01:18:29
28. 118 Francesco Cukrov BBK Orlov Krug 01:18:34
29. 247 Zenić Ivica BK Faust Vrančić 01:18:57
30. 137 Romeo Fantina BK Macaklin 01:19:10
31. 131 Krunoslav Krivanj AK Šibenik 01:19:10
32. 180 Nikica Teofilov BK Zadar 01:19:28
33. 121 Rosan Dario Pakoštane 01:20:37
34. 234 Lolić Ivan BK Timun 01:21:10
35. 197 Mirko Božić BK Faros 01:21:11
36. 125 Mateljak Zvonko Makarska 01:21:15
37. 156 Dokoza Neven BK Zadar 01:21:19
38. 191 Jakov Jelić BK Fortica 01:21:21
39. 196 Saša Nikić BBK Faros 01:21:26
40. 146 Marin Kolega BK Zadar 01:21:44
41. 209 Maja Ena Ljuba BK Faust Vrančić 01:21:50
42. 248 Frane Kazija Drage 01:21:50
43. 182 Šimić Marin Makarska 01:22:56
44. 168 Ivan Pancirov BK Primošten 01:22:56
46. 160 Mario Jurin BK Primošten 01:23:00
46. 215 Marin Fantina BK Krkan 01:23:04
47. 206 Krešimir Jelovečki BK Dugo Selo 01:23:37
48. 164 Jurić Armando BK Marjan 01:23:40
49. 104 Denis Peroš Zadar 01:23:54
50. 155 Branko Cetinjanin Zadar 01:23:55
51. 198 Damir Drakulić BBK Otok Krk 01:24:00
52. 228 Neven Šestan BK Zadar 01:24:06
53. 158 Jurin Joško BK Primošten 01:24:47
54. 132 Ivan Kurtov Pakoštane 01:25:11
55. 140 Krešimir Palinić BK Faust Vrančić 01:25:42
56. 210 Kraljev Dragan BK Koloman 01:25:53
57. 147 Leopold Kolega BK Zadar 01:25:54
58. 169 Željko Tursan BK Primošten 01:26:35
59. 223 Medvešek Vedran BK Timun 01:26:38
60. 232 Tomislav Škugor Faust Vrančić 01:27:01
61. 225 Rimac Filip Biograd 01:28:11
62. 237 Lozo Mate BK Timun 01:28:25
63. 226 Ivica Jovanović Biograd 01:28:26
64. 188 Boris Mađor BK Pedala 01:28:41
65. 185 Stanislav Pavlaković Šibenik 01:29:08
66. 227 Ivo Morović Sv. Filip i Jakov 01:29:34
67. 239 Branimir Krtanić BK Faust Vrančić 01:29:50
68. 171 Neven Pavić BK Zadar 01:29:55
69. 122 Edi Pervan Vodice 01:29:57
70. 173 Ivana Vidov Anić BK Zadar 01:29:59
71. 161 Blaž Nižić BK Primošten 01:30:11
72. 134 Tomislav Ivas Vodice 01:31:27
73. 144 Nevistić Dragan Čiovo 01:31:31
74. 142 Marko Pavlović Zagreb 01:31:41
75. 175 Daniel Dujmović BK Primošten 01:31:52
76. 138 Marija Fantina BK Zadar 01:31:53
77. 129 Veljko Magdalenović Zagreb 01:32:33
78. 184 Lušić Jere BK Primošten 01:32:55
79. 150 Trklja Zoran Šibenik 01:34:49
80. 149 Maja Perinović BK Zadar 01:34:54
81. 170 Josipa Šintić BK Zadar 01:34:55
82. 148 Perinović Roman BK Zadar 01:34:58
83. 181 Denis Šintić BK Zadar 01:34:59
84. 222 Branimir Knez Biograd 01:35:01
85. 194 Antonio Gulan BK Zadar 01:35:40
86. 162 Bolanča Filip BK Primošten 01:35:40
87. 100 Mišel Krpeta Pakoštane 01:38:14
88. 151 Trklja Miranda Šibenik 01:39:17
89. 192 Maričić Marko BK Zadar 01:39:20
90. 153 Damir Dimlić BK Zadar 01:40:16
91. 165 Jurić Marko BK Marjan 01:40:26
92. 174 Tomislav Jurin BK Primošten 01:41:13
93. 219 Daniel Nevestić BK Krkan 01:42:59
94. 179 Minja Čulić BK Primošten 01:44:13
95. 189 Dražen Kurte BK Pedala 01:44:36
96. 143 Bojan Sinković Zagreb 01:46:17
97. 193 Škuljić Tomislav BK Zadar 01:43:31
98. 200 Ante Kraljević Split 01:47:12
99. 221 Davor Vigić BK Krkan 01:48:01
100. 202 Dragan Mikulić BK Dugo Selo 01:49:14
101. 101 Ana Petrić Zadar 01:49:37
102. 201 Kovanović Slaven BK Primošten 01:50:20
103. 235 Sinovčić Filip BK Timun 01:51:57
104. 236 Amižić Petar BK Timun 01:51:57
105. 177 Jerko Prgin BK Primošten 01:52:15
106 208 Vjekoslav Bašić Dobropoljana 01:52:27
107. 242 Joško Maslov Split 01:59:34
108. 217 Josipa Dominis Zadar 02:06:50
109. 218 Željko Knežević Zadar 02:06:55
110 224 Boško Matković BK Timun 02:09:25
111. 246 Gulin Nikola Šibenik 02:13:30
112. 213 Sandra Miliša BK Primošten 02:19:00
113. 240 Oliver Juričin Pakoštane 02:21:00
114. 241 Antonio Jurlina Pakoštane DNF
115. 145 Jorgen Huybrechts Belgia DNF
116. 111 Ante Miočev Pakoštane DNF
117.
118.
119.
120.
121.
ab @ 23. 04. 2013.
 

« Natrag



M DESIGN STUDIO    © Copyright 2004-2011 BBK Orlov krug