« Natrag

TONKU GABRIN MARATON!

Održan je i peti Gabrin maraton, memorijalna utrka koju BBK "Orlov krug" organizira u spomen na našeg stradalog člana Gabrijela Skočića i njegove prijatelje vatrogasce stradale na otoku Kornatu. Peto izdanje maratona okupilo je rekordan broj natjecatelja, čak 101. Odazvali su nam se biciklisti iz svih dalmatinskih klubova, brojni individualci iz svih krajeva Hrvatske, kao i Poljske, Češke i Njemačke. Rekreativci su vozili jedan krug od 28 km, dok je klasa sport odradila dva kruga. Dužu stazu najbrže je svladao Tonko Juras iz BBK Orlov krug, koji je drugoplasiranom Poljaku Armandu Surwilu i trećeplasiranom klupskom kolegi Marku Fržopu "pobjegao" gotovo dvije minute. Kod rekreativaca najbrži je bio David Jabuka iz BK "Kamena" Tribunj, drugo mjesto pripalo je Milanu Vrbanu iz BK Crikvenica, dok je trećeplasirani bio Antonio Erceg iz BBK "Orlov krug".
Kompletne rezultate možete vidjeti u široj verziji teksta, a slike su u našoj galeriji, pa pogledajte!







5. MTB GABRIN MARATON
07.10.2012.

R E Z U L T A T I
55 km

Poredak Startni broj Ime i prezime Klub Vrijeme
1 30 Tonko Juras BBK Orlov krug 1:56:56
2 1 Armand Survilo Triass, Poljska 1:58:33
3 12 Marko Fržop BBK Orlov krug 1:58:34
4 44 Luka Šopić BBK Orlov krug 2:01:10
5 32 Joško Fržop BBK Orlov krug 2:04:03
6 8 Bojan Karanović BBK Orlov krug 2:09:01
7 27 Tomislav Barešić BBK Orlov krug 2:10:13
8 2 Zibi Lazars Everest, Poljska 2:13:13
9 21 Antonio Barišić BBK Orlov krug 2:14:25
10 18 Hrvoje Vukelić BK Crikvenica 2:17:46
11 14 Nikola Knežević BK Timun, Split 2:17:55
12 7 Neno Okmažić BK Makarska 2:18:41
13 16 Joško Vrljičak BBK Orlov krug 2:20:26
14 29 Ante Saratlija BBK Orlov krug 2:21:31
15 5 Stipe Dulibić BBK Orlov krug 2:22:19
16 19 Mlivij Berač Šibenik 2:22:49
17 13 Karlo Crvarić BK Timun, Split 2:28:24
18 43 Zvonimir Benček Zadar 2:31:30
19 10 Zvonko Mateljak BK Makarska 2:33:22
20 11 Marin Šimić BK Makarska 2:34:05
21 42 Filip Sinovčić DVD Žrnovnica 2:34:48
22 24 Blaž Nižić BK Primošten 2:35:12
23 22 Ante Bogdan BK Primošten 2:42:49
24 23 Valentino Papak BK Primošten 2:42:50
25 26 Petar Petrović Split 2:43:45
26 17 Tea Mavrić BK Crikvenica 2:45:05
27 31 Đenis Čanjevac BBK Orlov krug 3:15:27
28 36 Petar Džaja DVD Žrnovnica 3:21:16
29 41 Frane Brainović DVD Žrnovnica DNF
30 35 Marin Mihanović DVD Žrnovnica DNF
31 28 Siniša Dumanić Split DNF
32 6 Zoran Arnauović Šibenik DNF


5. MTB GABRIN MARATON
07.10.2012.

R E Z U L T A T I
27 km

Poredak Startni broj Ime i prezime Klub Vrijeme
1 160 David Jabuka BK Kamena, Tribunj 1:03:44
2 113 Milan Vrban BK Crikvenica 1:05:45
3 161 Antonio Erceg BBK Orlov krug 1:08:22
4 104 Ivan Špinjača Ind. Šibenik 1:13:20
5 106 Josip Pelajić BBK Orlov krug 1:13:21
6 164 Šime Gojanović BK Šibenik 1:13:48
7 138 Mario Ilinčić BBK Orlov krug 1:13:49
8 166 Jakov Lopatny BBK Orlov krug 1:14:28
9 147 Ivica Ivanović Ind. Biograd 1:15:40
10 103 Josip Klarić BBK Orlov krug 1:15:48
11 126 Francesco Cukrov BBK Orlov krug 1:15:57
12 107 Tonko Čičin Šain
13 110 Ivica Zenić BK Faust Vrančić, Šibenik 1:16:28
14 118 Ivan Pancirov BK Primošten 1:17:21
15 139 Damir Drakulić Otok Krk 1:17:24
16 102 Ante Antić BBK Orlov krug 1:17:37
17 120 Paško Gracin BK Primošten 1:17:40
18 165 Niko Jelić BK Fortica 1:18:32
19 109 Željko Huljev Šibenik 1:19:23
20 138 Ivan Bosotin Vodice 1:19:42
21 115 Goran Grbelja BBK Orlov krug 1:21:20
22 130 Srđan Uzelac BK Timun, Split 1:22:12
23 131 Saša Nikić BK Timun, Split 1:22:13
24 172 Danijel Tojagić Zagreb 1:22:14
25 158 Nikša Bućan BK Timun, Split 1:22:32
26 135 Domagoj Laušić Split 1:23:08
27 144 Mario Jurić BK Timun, Split 1:23:37
28 116 Joško Jurin BK Primošten 1:24:08
29 142 Ivan Marin DVD Žrnovnica 1:25:03
30 170 Toni Studeni Zagreb 1:25:15
31 125 Zoran Trklja Šibenik 1:25:19
32 146 Flip Nimac Ind. Biograd 1:27:17
33 153 Lorenzo Marenzo BK Fortica Šibenik 1:27:39
34 150 Dane Čorić BK Fortica Šibenik 1:27:40
35 149 Krunoslav Krivaj Vodice 1:28:27
36 171 Nebojša Bakula Zadar 1:28:37
37 117 Mario Jurin BK Primošten 1:29:10
38 140 Edi Pervan Vodice 1:30:09
39 127 Miranda Trklja Šibenik 1:30:10
40 157 Damir Spahija Vodice 1:30:20
41 100 Eva Lasarz Everest, Poljska 1:30:21
42 141 Marin Sinovčić RC Plavac Mali 1:33:01
43 112 Branimir Ergić Vodice 1:33:30
44 159 Danijel Zorić Čista Velika 1:34:03
45 137 Goran Vučica Split 1:34:26
46 119 Jerko Prgin BK Primošten 1:34:37
47 111 Nikola Španja BBK Orlov krug 1:37:10
48 121 Jerko Lušić BK Primošten 1:38:45
49 154 Petar Perica BK Fortica Šibenik 1:40:23
50 108 Mario Čičin Šain Vodice 1:41:07
51 169 Natko Duvnjak Šibenik 1:42:15
52 148 Tanja Barišić BBK Orlov krug 1:44:53
53 162 Tomislav Mihanović DVD Žrnovnica 1:46:36
54 136 Marko Juričev Barbin Vodice 1:48:43
55 129 Joško Maslov Split 1:49:09
56 128 Knut Momsen Njemačka 1:49:54
57 143 Antonio Pervan BBK Orlov krug 1:54:55
58 122 Minja Čulić BK Primošten 2:00:25
59 114 Željko Škugor Šibenik 2:00:55
60 134 Duško Čubrilo Kaštela 2:04:55
61 123 Slaven Kolanović BK Primošten 2:06:51
62 101 Maja Polić Split 2:07:39
63 145 Kešimir Nimac Šibenik 2:11:10
64 133 Željko Trklja Šibenik
ab @ 08. 10. 2012.
 

« Natrag



M DESIGN STUDIO    © Copyright 2004-2011 BBK Orlov krug