Natrag

ORLOV KRUG TREĆI NA PARENZANI!
Sa našeg najpoznatijeg maratona, Parenzane, ponovo se vraćamo s odličnim rezultatima. Na utrci UCI C1 kategorije na kojoj je nastupilo gotovo 500 vozača iz nekoliko europskih zemalja, članovi "Orlovog kruga" odvozili su odlično. Na 81 km dugoj velikoj stazi sa čak 2100m visinske razlike, Marko Fržop zauzeo je odlično 8.mjesto u ukupnom poretku klase Master. Tonko Juras bio je 12. a Antonio Barišić 16. U poretku za hrvatski Kup u maratonu, Marko je zauzeo drugo, Tonko treće, a Antonio četvrto mjesto. U klasi Master B, Joško Fržop zauzeo je 17.mjesto ukupno, a Ante Saratlija osvojio je 31 mjesto. U poretku za hrvatski Kup Joško je bio treći, a Ante osmi. Luka Šopić je unatoč problemima s probušenom gumom dogurao do 20 mjesta u kategoriji elite. Među rekreativcima Branko Milković bio je 17 ukupno (3.HK), Mario Ilinčić bio je 34. (11.HK), dok je Đenis Čanjevac zauzeo četrnaesto mjesto. Tomislav Barešić nije uspio završiti utrku. U kategoriji klubova "Orlov krug" zauzeo je treće mjesto u poretku za hrvatski Kup.

Prije Parenzane održan je i tradicionalna dvodnevna utrka OI Istria. U klasi master A Antonio Barišić zauzeo je ukupno deveto mjesto, dok je Marko Fržop bio 15. Joško Fržop među masterima B zauzeo je 16.mjesto.