Natrag

SLAVLJE ZA MESARIĆA, JURASA i ANTULOVA
Krenulo je. Brdsko biciklistička sezona je otvorena cross country utrkom u Vodicama na kojoj se okupilo više od 170 biciklista iz svih hrvatskih klubova. U najjačoj elite kategoriji naslov pobjednika pripao je Đaniju Simčiću iz zagrebačkog Tuškanca, koji je slavio ispred Pave Roseta i Josipa Domjančića iz Kalorije. Vozači domaćeg Orlovog kruga postigli su sjajne rezultate. Ivica Mesarić pobjednik je kategorije sport master, u kojoj je Tonko Juras osvojio treće mjesto. Juras je ujedno bio i najbrži vozač u kategoriji sport. Alan Antulov u kategoriji rekreativaca osvojio je prvo mjesto, a Roko Fržop u kategoriji početnika B bio je drugi.

I ostali naši vozači bili su solidni. U kategoriji master sport Ante Šprljan osvojio je sedmo mjesto (4.master), a Antonio Barišić trinaesto (6.master). U kategoriji master B Joško Fržop bio je peti, a Ante Saratlija osmi. Marko Čobanov bio je 19 (11. sport), Nikola Birin 20 (12. sport), a Jakov Lopatny 21 (13.sport). Ivan Cukrov bio je 40.(21.sport). Kod rekreativaca bilježimo i četvrto mjesto Joška Latina, šesto Branka Milkovića i četrnaesto Tina Čičin-Šaina. U kategoriji Početnika A Tonko Čičin Šain osvojio je šesto mjesto. Čestitke svima koji su sudjelovali na utrci, vidimo se i iduće godine u Vodicama!